Zagrożenia w ruchu:
Dyspozytor 24h
 PODSTAWOWE INFORMACJE:

godziny pracy: pon.-pt. 715-1515

kasa: pon.-pt. 1030-1430

sekretariat: (32) 396 97 00
dyspozytor: 795 550 347
W związku z awarią telefonów stacjonarnych na cmentarzu komunalnym kontakt pod numerem komórkowym: 691-454-943

Oddaliśmy do użytku nowy plac zabaw

nowy plac

Dobrze zaaranżowany, kolorowy, ale przede wszystkim bezpieczny - taki jest oddany już do użytku nowy plac zabaw pomiędzy ulicami Kossaka i Lenartowicza, z którego z radością korzystają już dzieciaki mieszkające w okolicy.

Przypomnijmy, że w trosce o bezpieczeństwo dzieci, stare urządzenia na placu zabaw musiały zostać zdemontowane. Ich miejsce zajęły nowe, całkowicie bezpieczne i atestowane sprzęty do zabawy.

Mam nadzieję, że nowy plac zabaw, który powstał dzięki zaangażowaniu rodziców i dodał barw temu bytomskiemu podwórku, będzie dobrze służyły dzieciom i stanie się miejscem aktywności i dobrej zabawy - mówi prezydent Mariusz Wołosz

Na placu zabaw powstała piaskownica, a ku uciesze najmłodszych pojawiły się także bujaki na sprężynie, huśtawka typu ważka, huśtawka podwójna oraz wieża ze zjeżdżalnią. Odtworzony plac zabaw, o który zabiegali rodzice dzieci korzystających z obiektu, będzie miał też nową nawierzchnię i ogrodzenie. Koszt inwestycji to ponad 38 tys. zł, a środki pochodzą z budżetu miasta.

GALERIA:

zdj1zdj2zdj3zdj4

Autor: AK
Zdjęcia: archiwum UM Bytom, fot. Hubert Klimek