Zagrożenia w ruchu:
Dyspozytor 24h
 PODSTAWOWE INFORMACJE:

godziny pracy: pon.-pt. 715-1515

kasa: pon.-pt. 1030-1430

sekretariat: (32) 396 97 00
dyspozytor: 795 550 347

Trwają prace związane z naprawą uszkodzonego odwodnienia liniowego płyty Rynku

Prace związane z naprawą uszkodzonego odwodnienia liniowego płyty RynkuW związku z powstałymi uszkodzeniami odwodnienia liniowego, służącego do odprowadzania wód opadowych i roztopowych z bytomskiej płyty rynku i związanymi z tym utrudnieniami w poruszaniu się na powierzchni płyty, Miejski Zarząd Dróg i Mostów z siedzibą w Bytomiu przeprowadza obecnie prace naprawcze polegające na wymianie uszkodzonych korytek odwodnienia liniowego wraz z robotami towarzyszącymi, takimi jak: rozebranie nawierzchni z kostki kamiennej na podsypce cementowo-piaskowej, rozebranie nawierzchni z tłucznia, rozebranie ław betonowych. Następnie wykonywana będzie ława betonowa wykonanie podbudowy z kruszyw i montaż nowego odwodnienia liniowego.


Wykonawca w ramach gwarancji, a także w związku z zawartą ugodą dokona naprawy ponad 200 mb bieżących odwodnienia liniowego. Wykonawca planowo winien zakończyć prace w terminie 30 dni.

Prace związane z naprawą uszkodzonego odwodnienia liniowego płyty Rynku Prace związane z naprawą uszkodzonego odwodnienia liniowego płyty Rynku Prace związane z naprawą uszkodzonego odwodnienia liniowego płyty Rynku Prace związane z naprawą uszkodzonego odwodnienia liniowego płyty Rynku